Jeżeli chodzi o same metody zarabiania parzez internet, to można by je wymieniać bradzo wiele.

 • Możesz inwestować w jakieś projekty inwestycyjne,
 • zarabiać na reklamach w programach revshare,
 • zarabiać na rynku Forex lub na rynku kryptowalut,
 • przstąpić do różnego rodzaju programów partnerskich gdzie nie trzab inwestować żadnych pieniędzy na start,
 • można zarabiać na reklamach a w google Adsence, YouTube i wiele wiele innych.

To co Ci w tym artykule przedstawię jest jednak o wiele, wiele ważniejsze, ponieważ własnie dzięki temu zaczniesz odnosić coraz lepsze efekty i zminimalizujesz ryzyko utraty pieniędzy (o ile oczywiście poważnie myślisz o tym żeby zarabiać przez internet a nie tylko sobie trochę dorobić).

 

Jak zarabiać przez internet – rzeczy na które warto zwrócić szczególną uwagę.

 

 1. Obserwuj odpowiednie osoby.

Jeżeli chodzi o zarabianie przez internet bardzo ważną rzeczą jest uzyskiwanie jak najbardziej wartościowych informacji.

Świat strasznie idzie do przodu i na chwilę obecną informacje są na wagę złota.

Warto jest być na bierząco z informacjami odnośnie tego w co można zainwestować, co jest projektem bez większych szans na powodzenie, jakie pojawiają się nowe szanse lub zagrożenia na rynku.

W dzisiajeszych czasach ilość informacji jest przeolbrzymia i nie jesteśmy w stanie sami wszystkiego śledzić/wyszukiwać informacji.

Nie jesteśmy w stanie być ekspertami z kazdej branży z jaką mamy do czynienia.

Jeżeli widzisz że dane osoby bardzo się przykładają do swojej pracy, cały czas się rozwijają i stawiają sobie kolejne cele, to jak najbardziej zacznij je obserwować:

 • polub ich Facebook fanpage,
 • zapisz się ich listę mailingową,
 • zasubskrybuj ich kanał na YouTube,
 • dołącz do odpowiednich grup na Facebook itp.

UWAGA!

Wystrzegaj się grup związanych z szybkim zarabianiem pioeniędzy przez internet.

W tego typu miejscach przeważnie będziesz miał styczność z osobami którym nie chce się angażować w swój rozwój i swoją pracę, a jak najszybciej (po jak najmniejszej linii oporu) chcą zarobić pieniądze nawet kosztem innych.

 

 1. Prowadź swój fanpage, listę mailingową, kanał YouTube lub grupę na Facebook

Jeżeli uwielbiasz to co robisz nie będzie dla Ciebie problemem prowadzenia większości z tych kanałów informacji. Jeżeli nie masz na początku odpowiedniej wiedzy lub czasu zacznij przynajmniej od jednego z nich.

Czemu to jest takie ważne?

Pamiętaj o tym że biznes to ludzie!

Osoby które poważnie myślą o biznesie często będą chcięli inwestować i współpracować z Tobą własnie ze względu na Twoją osobę a nie na firmę/produkt jaki na chwilę obecną jest na topie.

Kiedy przyłączam się do jakiejś osoby w konkretnym biznesie, kluczową sprawą jest dla mnie to czy będę informowany o ważnych wydarzeniach, pomysłach, spotkaniach itp.

 • Co z tego że przyłączysz się do kogoś wchodząc w jakiś nowy biznes, skoro potem nie będziesz otrzymywać od tej osoby żadnych informacji?
 • Jeżeli ta osoba nie będzie miała żadnego fanapge, listy malingowej, grupy na fb itp. to jak masz otrzymywać te informacje
 • Samemu co chwilę pisać do danej osoby żeby zapytać się co słychać?
 • A co jeżeli dana osoba ma kilkaset partneró i każdy wysyła jej podobne pytania?

Jest to MEGA nieefektywne i spowoduje to że sam będziesz musiał wszstkim się interesować, co spowoduje że nie starczy Ci 24 godzin w ciągu doby.

 

 1. Ucz się, rozwijaj, motywuj

Mimo że możesz wpsółpracować z największymi liderami na rynku, którzy obecnie są najlepsi w tym co robią, to nie może dojść do sytuacji że Ty sam nie będziesz chciał się rozwijać.

Nie może dość do sytuacji w której będziesz uzależniony od danych osób i w stytuacji kiedy ich zabraknie, sam nie będziesz w stanie samodzielnie podejmować odpowiednich decyzji.

Ludzie często kończą dobre uczelnie, zdobywają dyplomy i potem się dziwią że firmy się same nie biją o ich zatrudnienie lub pracują na stanowiskach nie adekwatnych do ich kompetencji.

W biznesie jest prosta zasada.

Ludzie którzy cały czas się uczą od osób z większa wiedzą i doświadczeniem na dany temat, nie tracą czasu i pieniędzy na naukę na WŁASNYCH BŁĘDACH!

Zaoszczędzony czas i pieniądze można przeznaczyć na rozwój firmy lub życie prywatne ????

Jeżeli chodzinatomiast o motywację to musisz zdawać sobie sprawę z pewnego zjawiska.

Bywają lepsze i gorsze momenty które wcześniej czy później pojawią się Twoim życiu.

Ludzie często zaczynają działać pod wpływem emocji i tak samo potrafią z wszytskiego zrezygnować mając swoje „gorsze dni”.

Naucz się samemu motywować do pracy (stosuj pozytywną i negatywną motywację), a wmomencie wypalenia daj sobie traochę czasu aby podładować baterię i wrócić do pracy na wysokich obrotach ????

 

 1. Jeździj na spotkania

W dzisiejszych czasach praktycznie z każdym można nawiązać jakiś kontakt przez internet, jednak nic nie zastąpi możliwości poznawania ludzi na żwyo.

Podczas spotkań na żywo tworzą się najlepsze relacje i możliwości nawiązania w spółpracy z osobami z którymi przez internet raczej byś nic nie skurał.

Pamiętaj również o zaanagażowaniu osób które pojawiają się na spotkaniach.

Wiele osób które jeżdzą na różnego rodzaju spotkania poświecaja na to swój czas i pieniądze.

Jak myślisz? Czy z takimi osobami jesteś w stanie wiecej zdziałąć niż z osobami którym często najzwyczajniej nie chce ruszyć się z domu? 1. Parcuj nad swoimi przekonanniami

Pewnośc siebie i przekonania są jedna z najważnieszych rzeczy na jakie musisz zwrócić swoją uwagę jeżeli chcesz osiągać wielkie rzeczy.

 • Często ludzie chcą działać sobie sami po cichu aby znajomi nie zaczęli ich obgadywać.
 • Często ludzie nie chcą działać z partnerami, ponieważ nie chcą aby oni mięli potem do nich jakieś prenetsje jeżeli coś nie wypali.
 • Często ludzie nie chcą zakładać swoich strona na fg lub kanałów na YouTube ponieważ obawiają się hejterów.

 

Czy jeżeli znasz super fryzjera lub mechanika który wykonuje świetnie swoją pracę i dzięki któremu ktoś może dodatkowo zaoszczędzić pieniądze… to czy bez problemu rekomendujesz innym takiego fachowaca?

Z zarabianiem przez internet jest bardzo podobnie.

Jeżeli tylko w coś wierzysz, sam się w to angażujesz i masz jakanjlepsze intencje, to nawet się nie zastanawiaj przed nawiązywaniem współpracy z innymi osobami.

Budowanie zaspołu odpowiednich ludzi daje bardzo duże przełożenie (dźwignię) dzięki czemu można zdziałać o wiele, wiele więcej niż działajac w pojedynkę.