Adam Pysz

ADAM PYSZ

Edukacja (nieustanne poszerzanie swojej wiedzy, zdobywanie nowych kompetencji), nawiazywanie nowych wartosciowcych znajomosci, doswiadczanie nowych rzeczy i czerpanie radosci z zycia… To sa wlasnie wartosci ktorymi sie kieruje 🙂 Jednym z moich marzeń i celów życiowych było doprowadzenie do sytuacji, w której będę pracował wtedy kiedy ja chcę, a nie kiedy ktoś mi każe ustalając za mnie jakiś grafik w pracy. Zawsze zależało mi również na tym, aby pracować ponieważ tego chcę i lubię, a nie żeby pracować tylko dlatego że muszę! Wykorzystujac najnowsze aplikacje na telefon i oprogramowanie dostepne na rynku, zarabiam (i pokazuje rowniez innym) jak mozna zarabiac lub pomnazac swoje pieniadze, majac jedynie dostep do interentu w telefonie lub komputerze. FB fanpage: https://www.facebook.com/investor.onlinepl/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCONVwdavvTakjF3d1hqts4Q/videos    

3 cytaty ktorymi bardzo mocno kieruje sie w swoim zyciu:

“Życie jest przygodą dla odważnych, albo niczym. Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania.” – Helen Keller Większość ludzi chciałoby wiele osiągnąć w swoim życiu, jednak wybierają pełzanie w swojej strefie komfortu w obawie przed nieznanym/stratą/zagrożeniem.  

“Obłęd: powtarzać w kółko tą samą czynność oczekując innych rezultatów”. ? Albert Einstein Jeżeli do tej pory robiłeś/robiłaś coś i nie było z tego oczekiwanych rezultatów, to stratą czasu jest nadal wykonywać te same czynności. Zobacz jak wyglądała u Ciebie sytuacja 5 lat temu i zastanów się czy chcesz aby ona nadal tak wyglądała za kolejne 5 lat.  

“Jest olbrzymia różnica między osobami które grają po to żeby wygrać i osobami które grają żeby nie przegrać” Ponownie wracamy do strefy komfortu. Jeżeli boisz się różnego rodzaju inwestycji, to zacznij od najmniejszych możliwych kwot. Dużo lepiej jest iść do przodu robiąc bardzo małe kroki, niż cały czas stać w miejscu (a nawet się cofać).

EDUKACJA 

 

Jezeli chcesz w zyciu duzo osiagnac musisz caly czas sie uczyc aby byc coraz lepszym w tym co robisz, dostrzegac nadazajace sie okazje i podejmowac jak najlepsze decyzje.

    Czytaj ksiazki, jezdzij na szkolenia i konferencje.  Dla mnie szeroko rozumiany rozwoj osobisty stal sie juz nawykiem. Nie wyobrazam sobie zycia bez zdobywania wartosciowej wiedzy dzieki ktorej przyblizam sie do realizacji moich marzen i celow zyciowych.
   MATEUSZ GRZESIAK Jak zwykle bardzo koknretne szkolenie. U Mateusza bardzo mi sie podoba to jak potrafi sie on dostosowac do kraju w ktorym prowadzi swoj biznes. Inaczej bedziesz dzialal w Polsce, inaczej w Wielkiej Brytanii, Inaczej w Dubaju a jeszcze inaczej w USA.  
Adam Pysz i Mateusz Grzesiak
Adam Pysz i Jakub B Baczek

 

 KAMILA ROWIŃSKA

Widząc jak Kamila świetnie prowadzi co miesiąc kulisy swojego biznesu, postanowiłem poznać ją osobiście w Londynie.

Tak jak się spodziewałem Kamila okazała się naprawdę bardzo konkretną osobą, która dokładnie wie jak stworzyć, zarządzać i skalować firmę.

 

 

JAKUB B BACZEK

Swietne spotkanie podczas szkolenia w Londynie.

Jakub bardzo fajnie zaprezentowal jak tworzac wiele zrodel pasywnego dochodu mozna uzyskac niezaleznosc finansowa.

Kilka historii z jego kariery zawodowej pokazalo rowniez jak niesamowicie wazny jest w naszym zyciu rozwój mentaly i odpowiednie przekonania.

 

Adam Pysz i Mateusz Grzesiak

RELACJE – NAWIAZYWANIE NOWYCH WARTOSCIOWYCH ZNAJOMOSCI

    Biznes robi sie z ludzmi a nie z firmami. Poznawaj ludzi, wykazuj szczere zainteresowanie druga osoba, korzystaj z doswiadczenia innych, inspiruj sie i motywuj do dzialania. Nie mozna znac sie na wszystkim! Nie oznacza to jednak ze nie mozna miec w gronie swoich znajomych pozytywnych i ambitnych ludzi, ktorzy potrafia byc prawdziwymi ekspertami w swoich branzach.

Zarabianie przez internet – jak to się wszystko zaczęło (prawdziwa historia)

Jezeli chcesz o cos zapytać i nawiązać ze mną kontakt, zostaw mi śmiało wiadomość wykorzystujac formularz kontaktowy poniżej, luz zapisz się na moją zamkniętą listę inwestorów aby być o wszystkim informowany w pierwszej kolejności.

Adam Pysz
  Zamknięta lista inwestorów   Jeżeli chcesz być o wszystkim informowany/informowana zapisz się na moją zamkniętą listę inwestorów. Tylko w ten sposób będę w stanie szybko Ci przekazać ważne informacje.    

Kliknij TUTAJ aby się zapisać

Napisz do mnie: